Jesteś tutaj > Aktualności Powszechny Spis Rolny 2020 KONKURS DLA SOŁTYSÓW I KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH – POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020
mapa na telefonie komórkowym trzymana w dłoni
ZKiW Dziemiany
a
Szkoła Podstawowa w Kaliszu
a
Gminna Biblioteka Publiczna
Na zdjęciu osoba rozliczająca podatki na komputerze
Powiatowy Urząd Pracy
Chmury na niebie
Ostrzeżenia meteorologiczne
Osoba podpisująca dokument
RCL - Dziennik Ustaw i MP
Logo Dziennik ustaw na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Dziennik Ustaw
Logo Monitor Polski na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Monitor Polski
Logo CEIDG na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
CEIDG
a
RODO
Śmieciarka
HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW
 

Powszechny Spis Rolny 2020

Logo Główny Urząd statystyczny - napis Powszechny Spis rolny 2020 Opublikowano dn. 28-09-2020

KONKURS DLA SOŁTYSÓW I KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH – POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

Koła Gospodyń Wiejskich to organizacje bardzo ważne dla mieszkańców wsi. Aktywnie działają na rzecz rozwoju środowisk wiejskich i rolnictwa. Często stanowią serce wiejskiej społeczności. Dlatego zwracamy się do Pań z prośbą o współpracę w promocji Powszechnego Spisu Rolnego, który rozpoczął się 1 września i zakończy 30 listopada 2020 r. Udział w spisie jest obowiązkowy, a na podstawie wyników w nim uzyskanych będą podejmowane najważniejsze decyzje dotyczące polityki rolnej i żywnościowej. Prosimy o to, by rozmawiały Panie o spisie i jego ważnej roli z mieszkańcami. Informacje na temat spisu oraz możliwość spisania się jest dostępna na stronie http://spisrolny.gov.pl.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Panie do konkursu przeznaczonego właśnie dla Kół Gospodyń Wiejskich. Zasady są proste – nagrodzimy najlepszą przyśpiewkę o spisie rolnym. Nagranie prosimy przesyłać na adres gdansk.stat@gmail.com.

W razie pytań odnośnie konkursu lub spisu rolnego prosimy o kontakt. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację załączonego regulaminu.

 

Ikona docxOgłoszenie, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [51.57 KB]

Ikona docRegulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [37.00 KB]


 

 

Szanowny Sołtysie,

 

jesteś autorytetem wśród lokalnej społeczności. To do Ciebie przychodzą mieszkańcy z problemami, to Ty udzielasz im wskazówek. Ostatnio pewnie najczęściej takich, aby rolnicy spełnili swój obowiązek i spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym. Doceniamy Twoje wysiłki. Chcielibyśmy je nagrodzić. Sołtysów w naszym województwie jest bardzo dużo (mamy przecież 1646 sołectw!). Nie możemy więc nagrodzić wszystkich i postanowiliśmy tych najbardziej aktywnych. Jeśli chcesz znaleźć się w tym gronie, wystarczy że zgłosisz się do nas (na adres SekretariatUSGDK@stat.gov.pl) i przedstawisz nam swoje działania.

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy 30 najbardziej aktywnych sołtysów, których działania okażą się najciekawsze i najskuteczniejsze. Liczymy na kreatywność i zaangażowanie. Mile widziane są zdjęcia, linki, opisy. Twoje działania zostaną ocenione przez Wojewódzkie Biuro Spisowe. W zgłoszeniu dla ułatwienia prosimy o podanie nazw miejscowości wchodzących w skład sołectwa. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację załączonego regulaminu.

Ikona docRegulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [36.00 KB]

Ikona docxOgłoszenie, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [51.50 KB]


Autor: Gmina Dziemiany
Powrót
a
Inicjatywa Obywatel
a
Wirtualny spacer po KOF
System Informacji SMS - Dziemiany
System Informacji SMS - Dziemiany
Ręce na laptopie
MikroPorady.pl