Jesteś tutaj > Aktualności Festyn Sołecki w Trzebuniu
mapa na telefonie komórkowym trzymana w dłoni
ZKiW Dziemiany
a
Szkoła Podstawowa w Kaliszu
a
Gminna Biblioteka Publiczna
Na zdjęciu osoba rozliczająca podatki na komputerze
Powiatowy Urząd Pracy

Logo Ośrodka Pomocy społecznej w gminie dziemiany

Ośrodek Pomocy Społecznej
Osoba podpisująca dokument
RCL - Dziennik Ustaw i MP
Logo Dziennik ustaw na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Dziennik Ustaw
Logo Monitor Polski na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Monitor Polski
Logo CEIDG na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
CEIDG
a
RODO

Śmieciarka

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW
Flaga i godło Polski i napis Fundusz Dróg Samorządowych
Serce Kaszub
Program Czyste Powietrze

Grafika z napisem Gminny punkt konsultacyjno informacyjny

Aktualności

Festyn Sołecki w Trzebuniu Opublikowano dn. 29-07-2022

Festyn Sołecki w Trzebuniu

W minioną sobotę (23.07) w naszym malowniczym Trzebuniu odbył się festyn sołecki. Spotkanie to było idealną okazją do wspólnej integracji najmłodszych i nieco starszych mieszkańców sołectwa. Dla każdego przewidziano szereg atrakcji. Dzieci oraz młodzież bawili się w towarzystwie wspaniałej Pani Gabrysi - animatorki z Chojnic. Aktywny udział w hulańcach i swawolach nagradzany był różnymi nagrodami - poczynając od gadżetów, a kończąc na słodkościach. Efektowną atrakcją były brokatowe tatuaże oraz bańki XXL, które u każdego wzbudzały zachwyt. W czasie rozrywki dla dzieci, ich rodzice i dorośli mogli umilić sobie czas częstując się drożdżówką, kawką oraz chlebem ze smalcem. Dodatkowo każdy mógł skorzystać z przepysznego pop - cornu i waty cukrowej. Zwieńczeniem zabaw z animatorką była dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci mogły spożytkować swoją energię. Na zakończenie festynu, a jednocześnie rozpoczęcie tańców pod chmurką podano znakomitą grochówkę. Ostatnim elementem naszego spotkania była zabawa przy muzyce wspaniałej orkiestry.

Sołtys Sołectwa Trzebuń Mieczysław Jenta składa najserdeczniejsze podziękowania sponsorom: Panu Krzysztofowi Kuklińskiemu - Market Kukliński Dziemiany, Pani Monice Kuchta, Panu Tadeuszowi Kurkowskiemu, Państwu Kamili i Błażejowi Lipińskim, Państwu Annie i Dariuszowi Pobłockim, Panu Piotrowi Pobłockiemu, Panu Piotrowi Trzebiatowskiemu i Panu Grzegorzowi Jenta oraz ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Wasza pomoc jest bezcenna.

Ponadto Pan Mieczysław Jenta chciałby podziękować druhom z jednostki OSP Trzebuń, którzy pomogli w przygotowaniach sołeckiego festynu. Przygotowali, uprzątnęli i przeprowadzili renowację drewnianych obiektów na placu przy remizie.
Autor: Gmina Dziemiany
Powrót
a
Inicjatywa Obywatel
a
Wirtualny spacer po KOF
System Informacji SMS - Dziemiany
System Informacji SMS - Dziemiany
Ręce na laptopie
MikroPorady.pl