Opublikowano dn. 06-08-2026
Z satysfakcją informuję, że podpisaliśmy trzy umowy na realizację ważnych inwestycji związanych z ochroną ludności i obroną cywilną.
19 czerwca 2026 r. zawarliśmy umowę z firmą Robert Butowski „Usługi Budowlane Butowski” na budowę magazynu sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej w Dziemianach.
Następnie, 22 lipca 2026 r., podpisaliśmy umowę z firmą JATAJ Marian Kłopotek na modernizację piwnicy Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dziemianach z przeznaczeniem na punkt schronienia.
Dziś, 5 sierpnia 2026 r., zawarliśmy również umowę z firmą INVEST WOŁOSZYK Wojciech Wołoszyk na modernizację piwnicy w Urzędzie Gminy Dziemiany na punkt schronienia.
Na realizację tych trzech zadań otrzymaliśmy z Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego dofinansowanie w wysokości 4 839 435,00 zł. Dzięki korzystnym rozstrzygnięciom postępowań przetargowych łączna wartość podpisanych umów wynosi 4 402 095,00 zł, co pozwoli zrealizować inwestycje przy niższych kosztach niż pierwotnie zakładano.